O nas

Trochę HISTORII

Jak powstaliśmy:-)
spiritus movens” naszego powstania, wydzielenia z obszaru terytorialnego „Złotniki OSIEDLE” było kilka przytoczę główne:

  • brak jakiegokolwiek zainteresowania sprawami naszego rejonu przez zarząd osiedla złotniki osiedle wiadomo koszula bliższa ciału
  • brak możliwości samodecydowania o sprawach budowlach i poczynaniach gminy dotyczących naszego obszaru terytorialnego.
  • pierwsze spotkanie i ‚pospolite ruszenie’ odbyło się przy propozycji budowy sklepu wielkopowierzchniowego na skrzyżowaniu ulic NEKTAROWEJ i SOSNOWEJ przypomnę pomimo że obiekt miał powstać w granicach terytorialnych naszego sołectwa jako mieszkańcy nie mieliśmy żadnego wpływu na poczynania gminy i inwestora.

Pamiętacie jak na zebraniu mieszkańców w tej kwestii na ulicy Żukowej Pan Marek Dłużewski wstał i zaproponował cyt. mam nadzieję że dokładny:
„A może aby w pełni stanowić o sobie i mieć wpływ na cokolwiek wyodrębnijmy się jako sołectwo JELONEK. Proponuję rozpocząć prace nad  powstaniem takiego organu pomocniczego gminy Suchy Las”
TO OLŚNIENIE na kilkunastu twarzach w tym na mojej BEZCENNE!!!!:-)

  •  Ale chyba najmocniejszym argumentem jest pozytywna chęć integracji i wzajemnego poznania mieszkańców  z NASZEGO JELONKA.

Pamiętacie pierwszy dzień dziecka:-) Dużo pozytywnej energii.

Jeśli ktoś uważa inaczej proszę mnie poprawić albo mnie uświadomić.